Niedobra poczta

–1 głos
wizyt: 870
Kobiecie na poczcie Yahoo zaleglo sie jakies diabelstwo , rozsylajace maile do wszystkich z jej ksiazki adresowej 2 razy dziennie. Usunela wszystkie wiadomosci, komp jest sprawdzony wieloma programami wiec jest raczej czysty zreszta ja tez kozystam z niego i nie mam tego problemu. Macie jakis dobry sposob na szybka lokalizacje i pozbycie sie tego dranstwa?
7 lutego 2012 w Bezpieczeństwo przez użytkownika ICE1979 Poziom 8 (35,860)
   

3 odpowiedzi

0 głosów
 
Najlepsza odpowiedź
Zmiana hasła do poczty, a jeżeli to nie pomoże - zamknięcie konta i założenie nowego, prośba do wszystkich znajomych o blacklistowanie starego adresu.
odpowiedź 7 lutego 2012 przez użytkownika crazeey Poziom 5 (4,070)
wybrane 9 listopada 2013 przez użytkownika TheSpeed
0 głosów
Smiem twierdzic, ze to kwestia bezpieczenstwa samego Yahoo. Ja sam, jak tez i zona, mielismy/mamy ten sam problem. I pomimo, ze ja uzywam Linucha, zona nadal dostaje maile "ode mnie", nawet wtedy, kiedy komputera nie uzywam. Pisalem w tej sprawie do Yahoo, ale oni problemu nie widza, albo tez moj mail laduje gdzies na dnie korporacyjnego dolu betonowych mozgow albo automatycznych odpowiadaczy. Innymi slowy - Yahoo mial/ma wycieki i nie jest to zalezne nijak od uzytkownika, moim zdaniem.
odpowiedź 7 lutego 2012 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (474,080)
0 głosów
Dwa razy mialem taki sam problem, tyle ze w usludze Hotmail. Na szczescie administracja Hotmail dziala troszke lepiej (chyba), bo wykryli wlamanie na moje konto i zablokowali je. W celu odblokowania konta musialem potwierdzic, ze konto nalezy do mnie i ustawic nowe haslo. Po tym problemu nie bylo.
Zmiencie haslo (na solidne) i zobaczcie co sie stanie.
odpowiedź 7 lutego 2012 przez użytkownika tjntjntjn Poziom 7 (21,760)
...