Internet Kamnet

0 głosów
wizyt: 416
Witam. jako że się przeprowadzam to trzeba wybrać nowego dostawcę internetu. Mam do wyboru tylko kamnet i cyfrowy polsat, jednak polsat jest z limitem, więc podziękuję. Został kamnet. I teraz problem taki: jest strasznie mało opinii o tym dostawcy (w zasadzie tylko jeden temat na forum, w którym jest podejrzenie że kamnet sam sobie pozytywne opinie wystawia. Pytanie więc do Was: Czy kamnet to zła firma? (Internet radiowy biorę)
18 maja 2015 w Internet przez użytkownika dlomlo Poziom 5 (2,510)
   

2 odpowiedzi

0 głosów
Kamnet to nie zla firma. Niektóre osoby to potwierdzily, wiec możesz smiało go wybrac
odpowiedź 25 sierpnia 2015 przez użytkownika Loofek Poziom 1 (210)
0 głosów
Nie polecam sam korzystam z usług tej firmy i jestem nie zadowolony. W umowie mam prędkość 6mb przy dwóch włączonych komputerach to coś zwane internetem chodzi jak gówno :D
odpowiedź 2 grudnia 2015 przez użytkownika emsi Poziom 1 (140)
Polecam przyjrzec sie umowie - nawiasem mowiac - i zauwazyc, ze jest roznica w zwrotach "Internet 6 Mb/s" oraz "Internet do 6 Mb/s".
Niestety już za późno :/ O ile prędkość internetu jest ok, to stabilność to kompletna kpina. Wywala co 10 minut, gra w jakąkolwiek grę MP jest niemożliwa. Z pingiem tak samo. Nie polecam :C
Dokładnie grając na jedym włączonym komputerze ping w granicach 70 gdy 2 są włączone (przy prędkosci 6mb) ping= 200-300.
U mnie są podłączone 2 komputery, 3 telefony i PS3 i ping jest ok (60ms). Po prostu skacze w losowych momentach i potrafi się utrzymywać przez kilka minut. Najgorsze jest wywalanie co kilka minut na 20 sekund. Tyle akcji zepsutych przez to... :/ Najgorzej jest w BF'ie. Tam po wywaleniu nie dołącza po kilkunastu sekundach jak to jest w innych grach. Tam całkowicie z serwerem się rozłącza i gra jest niemożliwa.
a zgłaszłeś problemy do biura ?? maja codziennie dyżury do 22. też miałam kiedyś problem ale po telefonie nastąpiła poprawa.. Jestem zadowolona z ich usług  mam 10mb i z takiej też korzystam. Spróbuj zadzwonić powinni pomóc.
...