UHD TV 55" do 6500 zł

0 głosów
wizyt: 74
Witam.

Zamierzam się z kupnem telewizora UHD 55". Planowany budżet to maks około 6500 zł. Głównie oglądałem się na Samsungi i Sony. Co jeden sklep to inne "porady" sprzedawców. Jedni wychwalają pod niebiosa Sony, że kolory super i wogóle a drudzy Samsungi (jakoś nikt nie polecał LG czy Panasonica :P ). Słyszałem, że Sony nie ma właśnych matryc i używa Samsunga ale ma lepsze procesory.

Przeznaczeniem TV będzie głównie wyświetlanie filmów z dysku, trochę grania na konsoli (x-box 360) i okazjonalne oglądanie seriali. Dodam, że nie kręci mnie bajer w postaci zakrzywionego ekranu.

Czy ktoś by mógł doradzić na co zwrócic uwagę lub też wskazać jakiś konkretny model.
28 sierpnia 2015 w Telewizory przez użytkownika Faith_Keeper Poziom 1 (120)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Zawsze powtarzam, zeby zwracac uwage na SWOJE POTZREBY, a nie kupowac rzecz polecana przez innych. Jesli obie rzeczy sie zgadzaja - mozna brac z rekomendacji, ale kluczowym jest OBEJRZENIE TOWARU. Dlatego przejdz sie po sklepach i wybierz ten, ktory Ci najbardziej odpowiada, a rekomendacje sprzedawcow, czy dane technologiczne typu "kto robi kineskop i ile ma procesorow" wyrzuc do kosza. Chyba, ze bedzie to rekomendacja "panie, te telewizory psuja sie czesciej, niz dyski Seagate" ;)
odpowiedź 28 sierpnia 2015 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (474,420)
...