Sxukam procesora

0 głosów
wizyt: 122
Szukam procesora takiego "do gier" wydajnego i mieszczącego się w cenie 50zl coś koło tego, może być poniżej lub troszeczkę powyżej. Do laptopa.
30 sierpnia 2015 w Procesory przez użytkownika megadziq1 Poziom 1 (240)
   

2 odpowiedzi

0 głosów
od tego zacznijmy czy sie da i czy chłodzenie wysarczy na wydjaniesze CPu
odpowiedź 30 sierpnia 2015 przez użytkownika QizmoPL Poziom 8 (37,870)
Da sie wymienic procesor i w razie co moge tez ulepszyc lub wypastiwac czy kupic uklad chlodzacy lepszy. W tym tygodnou jak przyjdzie moja plyta glowna to powiesz mi co mam ci powiedziec jakie mam parametry to podpowiesz jaki procek wybrać.
0 głosów
Procesor za 50 zl do gier, myszka gamingowa za 50 zl do gier. Kolego, wybierz to biedne dziecko w Chinach, ktore chcesz zaglodzic i podaj nam jego adres, to je dozywimy :)

Nawiasem mowiac - mozesz sie pytac o te wszystkie rzeczy, ale czy wlasciwy kierunek obrales, to ja nie jestem pewien. Chodzi o to, ze zamiana procesora moze nie polepszyc nic w grach szczegolnie (tak, jak zmiana karty grafiki, o ile jest mozliwa) - a to dlatego, ze nic nie wiem o procesorze, jaki masz. O ile sie orientuje, masz Acera na AMD, ale poza tym nic wiecej nie wiem, co w srodku. O ile nie dasz calej (dokladnej) konfiguracji, to nikt nie powie Ci, czy w ogole te pytania, ktore zadajesz - maja sens.
odpowiedź 31 sierpnia 2015 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (474,420)
...