Jak naprawić problem z kartą sieciową?

0 głosów
wizyt: 119
Przez przypadek usunęlam sterownik do karty sieciowej i nie mam internetu. Jak to naprawić? Pamiętam że nazywało się to Realtek Ethernet Driver czy jakoś tak. Jak zainstalować sterownik bez internetu? Mam Windows 7
20 lutego 2016 w Sieć i internet przez użytkownika dextermorgan Poziom 1 (120)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Nawiasem mowiac, z internetem - bo piszesz tutaj jakos. Dokladnie w ten sam sposob mozesz sciagnac sterownik - przenoszac pendrive'a :) Sterownik bedzie zapewne ten dolaczony do innych w grupie plyty glownej (nie napisalas, czy karte sieciowa masz zewnetrzna, czy zwyczajnie wbudowana w plyte) - spojrz na model swojej plyty glownej (jesli trzeba otworz obudowe) i sciagnij ze strony producenta sterownik Ethernetu albo chipsetu, jesli nie bedzie tego pierwszego.

Takie sterowniki powinnas miec tez na plycie dolaczonej do pudelka plyty glownej - jak posiadasz, to sprawdz, oszczedzisz sciagania (ktore i tak musisz pozniej powtorzyc, zeby zaktualizowac sterownik do najnowszego).

O wiele prosciej byloby jednak przywrocic system do ostatnio dzialajacych ustawien, w Win7 to bedzie w Panelu Sterowania -> System i zabezpieczenia -> Kopia zapasowa/Przywracanie -> Odzyskaj ustawienia systemu na tym komputerze -> Otworz przywracanie systemu -> Dalej -> Tiknij Pokaz wiecej i wybierz ostatni dobry.
odpowiedź 20 lutego 2016 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (474,420)
edycja 20 lutego 2016 przez użytkownika jeomax.co.uk
...