Jak zmienić wyświetlany ekran?

0 głosów
wizyt: 46
Witam.

W lapku hp ustawiłem jako monitor główny ,ekran telewizora poprzez hdmi. Zapomniałem jednak ,że hdmi u mnie nie działa i nie mam jak powrócić do pierwotnej konfiguracji. Poza hdmi nie ma innego wyjścia video. Próbowałem w BIOSie  ale nie przyniosło to skutku. Żadnego przywracania nie mogę zrobić,bo nic nie widzę.

Jakieś sugestie?
2 listopada 2016 w Laptopy przez użytkownika Jack19800 Poziom 1 (120)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Wciskasz klawisz Fn wraz z klawiszem, na ktorym widnieja obrazeczki dwoch ekranow - w roznych laptopach to jest roznie (F1, F4, F5, F7). Oczywiscie jak sie juz Windows zaladuje, a co najmniej ekran logowania.
odpowiedź 2 listopada 2016 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (471,960)
No tak ,ale problemem jest to aby się zalogowac. Nie widząc kursora nie jestem w stanie najechac dokladnie na to pole by móc wpisac haslo i sie zalogowac
Ja pitole, przeciez napisalem, ze co najmniej w momencie ekranu logowania trzeba wcisnac te kombinacje klawiszy. Wiec po prostu wlacz komputer, poczekaj az sobie doczyta, co trzeba (daj mu 2 minuty przykladowo) i wciskaj - najpierw raz i poczekaj, a jak nie zaskoczy, to drugi raz i znowu czekaj - tak do 3/4 razy i to dziala. Powinienes zobaczyc wowczas ekran logowania.
Ewentualnie klawisz WINDOWS+P.
...