Najdroższy komputer gamingowy.

0 głosów
wizyt: 159

Witam. Muszę złożyć najdroższy komputer gamingowy jaki się da. Oczywiście nie w realu tylko na kartce napisać podzespoły itd. Może też byc obudowa i system operacyjny. Podzespoły muszą być tak dobrane, żeby wszystko pasowało do siebie żeby nie było takiego zegoś, że biorę 8 kart gtx 1080 a tu płyta główna nie ma tylu  gniazd :) albo że będą takie podzespoły że system operac. nie da rady itp.  To musi być naprawdę drogi komputer np. za 80, 70 tys, jak najdroższy żeby był. Mam czas do piątku. Proszę więc o pomoc, podkreślam GAMINGOWY a nie serwerowy :)

8 lutego 2017 w PC przez użytkownika patryk2205 Poziom 2 (250)
   

2 odpowiedzi

0 głosów
Sprecyzuj "gamingowy". Pomijam fakt glupiej zabawy w watku (przeciez skladanie zestawu na kartce niczemu nie sluzy, oprocz marketingowego efektu pokazania drugiego - drozszego produktu tylko po to, by zainteresowac kogos drugim - tanszym). Bo "serwerowe" tez moga sluzyc do "gamingu" (i generalnie juz mnie mdli od uzywania tego wyrazu - mozesz uzywac zwrotu "do gier" ?)...
odpowiedź 8 lutego 2017 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (471,960)
Ten komputer do gier nie ma mieć kart graficznych za 40 tys. lub płyt głównych np. w standarcie WTX które są serwisowe, chodzi mi tutaj a normalne podzespoły, które nie wiążą się tak bardzo z serwerami.
Chyba nie umiesz/nie chcesz sam doprecyzowac, bo ja wciaz nie wiem, o co dokladnie chodzi (bo w glowie mam pier*yliard roznych komponentow). Chodzi o komputer zlozony na przyklad z komponentow dostepnych na morele.net i przeznaczony do osiagania najwyzszych wynikow w 3DMarku (co przeklada sie na gry) ?
Chodzi o to aby komputer był złożony, o jak najwyższej cenie, do gier.  Nie muszą to być podzespoły z morele.net.
No to masz Zeus Jupiter PC - warty 750.000 $
Jak jest za stary i niedostepny - to masz Cruden Hexatech z hydraulika dla symulacji samochodowych, kiedys wart 191.000 $.
Kurs dolara znasz.
0 głosów
odpowiedź 9 lutego 2017 przez użytkownika -ZIBI- Poziom 8 (44,480)
Ok, dzięki wielkie :)
...