Rozłączanie internetu

0 głosów
wizyt: 128
Witam ostatnio mam problemy z internetem gdy włączam gre i klikam zaloguj przez (...) to nie chce mnie połączyć z stroną. Gdy próbuje wejść na inna strone jest to samo nie ładuje się po chwili jakiś błąd (czas oczekiwania) kontaktowałem sie z usługodawcą ale on powiedział że jest wszystko ok. To wina mojego komputera czy Wi-Fi?

Z góry dziękuje za odpowiedzi
25 marca 2017 w Sieć i internet przez użytkownika Yalozek Poziom 1 (120)
   

2 odpowiedzi

0 głosów
No to podaj parametry komputera... Nikt nie zgadnie co jest nie tak... Podaj też z jakiego systemu korzystasz? Jaki masz program antywirusowy? Co to za gra? Na jakiej przeglądarce występuje problem? Czy używasz jakiegoś dodatku do blokowania reklam - jeśli tak to jakiego?
odpowiedź 26 marca 2017 przez użytkownika adamk1985 Poziom 9 (52,720)
.. plus topologia sieci (czy li jaki sprzet uzyty, jak podlaczony, czy to jest komp to modemu, czy moze przez router itp).
0 głosów
Za malo danych, jaki usługodawca, z czym się łączysz jakim urządzeniem, no i podstawa sprawdź czy działą Ci net po kablu, spróbuj też jak możesz i masz taką możliwość włączyć z smartphonie funkcje routera, połącz się i zobacz czy wszystko będzie ok. W sumie takimi prostymi sposobami można wiele rzeczy wykluczyć.

Wejdź w ustawienia sieciowe, zarządzanie sieciami WIFI i wyrzuć wszystkie zapamiętane sieci, ponownie się połącz i sprawdź.

To tak na szybko co mi do głowy przychodzi ;)
odpowiedź 15 kwietnia 2017 przez użytkownika raffal81 Poziom 6 (9,970)
...