Problem z Gif

0 głosów
wizyt: 83
Witam posiadam lumie 650 i chciałbym się dowiedzieć czy dałoby się zrobić gifa ze zdjęcia przechwytywanego na żywo?
20 maja 2017 w Grafika przez użytkownika tyton932 Poziom 2 (300)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Poczekaj, pojde po piwo - i jak wskocze na wyzszy poziom swiadomosci, to moze wykminie, o co ci chodzi :)
odpowiedź 20 maja 2017 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (474,880)
Dobra, walnalem se jedno dla rozjasnienia umyslu i twoje pytanie stalo sie jasne, jak slonce. Bylo pisac, ze wymagana jest uprzednia konsumpcja alkoholu.

http://stackoverflow.com/questions/16331437/how-to-create-an-animated-gif-from-jpegs-in-android-development

Na drugi raz nie pisz o "zdjeciu przechwytywanym na zywo", tylko o tym, jak skonwertowac film albo ciag zdjec do animowanego GIFa. Nie tzreba bedzie po piwo latac.
ojj kolego powiem ci że chyba za mało piw wypiłeś :P mam w telefonie opcje jak "rejestruj obrazy na żywo" jest to zdjęcie które tak jakby nagrywa 1sek przed zrobieniem zdjęcia i jest w formacie .Jpg i chciałbym sie dowiedzieć czy z tego dałoby się zrobić gifa tak dodam jeszcze że jak prześle przez bluetooth to jest to samo zdjęcie bez ujętej chwili przed zrobieniem zdjęcia a jak prześle to na pc to jest takie jak powinno czyli z uchwyconą tą chwilą
To bylo pisac, ze chodzi ci o opcje telefonu, ktora sie nazywa "obrazy na zywo", a tak nie wiadomo, o czym konkretnie mowisz.
Na razie sobie czytam o formacie, w jakim jest "toto" zapisywane i o ile nie znajde nic wiecej, to sprobuj programu Lumia Living Images, ktorym mozna edytowac takie jednosekundowe filmiki i zapisywac jako klipy - no a potem z takim klipem mozesz robic, co chcesz (byle go zapisac jako GIF 89a, ktory jest GIFem animowanym) przy pomocy dowolnego programu:

https://budniu.wordpress.com/2015/05/29/lumia-living-images-ciekawa-aplikacja-wykorzystujaca-obrazy-na-zywo/

(choc tym linkiem, co podalem wczesniej tez sie da sprawe zalatwic, o ile te "ozywione zdjecia" sa zapisywane jako ciag JPEGow - wciaz nie moge znalezc takiej informacji  = najlepiej byloby, jakbys sam to podal jako posiadacz takiego telefonu).
...