Asus x59sl nie można wgrać w żaden sposób Windowsa 10. Czy może ktoś wgrał. ???

0 głosów
wizyt: 109

No nie mogę w żaden sposób wgrać w tego asusa x59sl windowsa 8.1 i 10 moge wgrać tylko systemy windows XP,Vista,7, i 8. Wersje 32/64 bit no problems. Ale 8.1 i 10 na różne sposoby prubowałem i nic z tego. Podejrzewam winę BIOS ostatni najnowszy 308 mam zaktualizowany, nowszego nie ma American Megatrends.

Dzięki Namor.

25 maja 2017 w Systemy operacyjne przez użytkownika Namor Poziom 1 (120)
   

2 odpowiedzi

+1 głos
Hohoho, kolega chwali sie wieloma systemami operacyjnymi, jakie ma w posiadaniu. Natomiast ja chcialem zapytac sie o legalnosc tych systemow - ma kolega legalne kluczyki do kazdego z nich ? Nie mowie o tym, ze chwalenie sie w necie moze przyniesc negatywne skutki, ale o tym, ze legalna baza (kluczyk plus medium) to podstawa.
odpowiedź 26 maja 2017 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (474,880)
Ciemna MASO wieksziść systemów windows można testować przez
1-mc gratis. Pozdrawiam.
Dziekuje za odkrycie szokujacej prawdy o mnie, w zamian postawie ci wrozbe.
Otoz wroze, ze nie uzyskasz tu odpowiedzi.
Milego dnia.
Widzę że z wróżbami kolega oblatany. Proponuję załatwić sobie pracę u tych co na wnuczka obrabiają, i środowisko kolega zmieni, no i wróżba się zajmie.
Pozdrawiam.
OK, bo widze ze malo domyslny jestes, to powiem wprost: wlazisz na forum i obrazasz tych, ktorzy maja pomoc. Sie to nazywa glupota. Dodatkowo jestes jeszcze naiwny sadzac, ze po takim przedstawieniu sie ktos bedzie chcial ci pomoc. Na koniec powiem, ze to bezczelnosc jest silenie sie na zarciki (w swoim mniemaniu) z kogos w takiej sytuacji, no ale wynika to pewnie z dwoch poprzednich twoich cech, wiec nie mam pretensji, bo rozumiem geneze.
Reasumujac: jak chcesz pomocy, musisz byc mily i uprzejmy, inaczej nikomu nie bedzie sie chcialo zawracac du*y pyskowkami. Tutaj siedzimy i tracimy swoj czas na pomoc innym, a nie wyzywanie sie z rozmaitych powodow. I nie, nie jestem zainteresowany czytaniem kolejnego bon-mota w twoim wykonaniu, wiec se daruj, jak masz tak odpisywac.
0 głosów
Jasna MASO - wygoogluj sobie, że to stary problem z tym modelem... :-D Brak wsparcia dla tej konfiguracji...

Jedyne co możesz spróbować oficjalnie to pobrać ostatnią wersję W10 CU, a nóż ruszy... Jak nie to Vbox ;-)

 

A nieoficjalnie przetestuj mody systemów W8.1 i W10...

 

P. S. popraw orto bo bije po oczach
odpowiedź 26 maja 2017 przez użytkownika adamk1985 Poziom 9 (52,720)
...