Jaki Monitor TV wybrać do gier

0 głosów
wizyt: 59
komentarz zamknięcia: rozwiązany
2 sierpnia 2017 w Monitory przez użytkownika Kuciapa Poziom 7 (12,940)
zamknięte 5 sierpnia 2017 przez użytkownika Kuciapa
   

1 odpowiedź

0 głosów
Jakie to gry i jaka karta graficzna ??

TV nie kupuj.
odpowiedź 2 sierpnia 2017 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (473,260)
Sa OK (poza tym pierwszym, ktory ma czas reakcji za duzy i pewnie widzialbys to w CSie) - ale budzet mial byc 2 tysiace, nie wiekszy. W tej cenie - do 2k - po prostu wymagasz za duzo od monitora 30-calowego. Poza tym przy takiej wielkosci FullHD to bedzie juz lekko widac piksele, jak ktos ma bystry wzrok (choc w grach wszystko sie "wygladza").
Sam mam matryce VA i jestem z niej zadowolony, przy okazji mam tez osobiste spostrzezenie, dlaczego ten standard nie wypchnal TN z rynku - chodzi pewnie o trwalosc matryc, ktore po jakims czasie ujawniaja niedorobki technologiczne.
Zależy mi na min 29.5 cała rozdzialce 2k i min 75 hz. Jakie.bolacZki ma później VA? I oczywiście jakości obrazu . Nie wiem czym się dane monitory tak naprawdę charakteryzują
Nie wiem, jaki bedzie najlepszy DLA CIEBIE, ale jak dla mnie, wybralbym w tej sytuacji ostatniego AOC-a: matryca MVA (ladne kolory, zero problemu z czernia, jak w IPSach), akceptowalne czasy, 144 Hz, QHD.
Matryce VA - a przynajmniej u mnie - czesciej generuja bad piksele, oraz miejscami "wodne znaki", wszystko jednak niezauwazalne w grach w ogole.
Ok dzięki wielkie

pozdrawiam
...