Z ekranu startowego Win. 10 zniknęły ikony zainstalowanych programów, jak je przywrócić ?

0 głosów
1 wizyta
Po uruchomieniu PC pojawia się tło W 10 bez ikonek aplikacji i programów, np.: kosz, ten komputer, ccliner, nero, i inne ikony pulpitu. Na pasku u dołu ekranu aktywne ikony zadań. Również po kliknięciu ikony start pokazuje się zestaw kafelek(bez listy programmow pulpitu , z lewej strony ekranu) kliknięcie prawym przyciskiem myszy okazuje zwykla lista aktywna startowa z: Pulpit, Zamknij/Wyloguj, Uruchom, Wyszukaj, Eksplorer plików,  Ustawienia, Menedżer zadań; Program Windows Shel, Zarządzanie komputerem, itd. Tło ekranu jest typowe dla Win 10, tj. niebieskie i promienie wychodzące z prawej stron w lekko zadymionej przestrzeni.

Musiałem coś kliknąć w ustawieniach. Sprawdzałem akurat aktualizację. Było to przed ostatnią aktualizacją Windosa ok. 20.12. 2017 r. System operacyjny Windows 10 Home, 64 bit. pochodzi z aktualizacji Windows 8.1.

Czy można przywrócić zestaw ikonek pulpitu na ttło ekranu startowego? Bardzo proszę o wskazówki jak rozwiązać problem. Z podzię kowaniem Albin Bober, Malbork

.
27 grudnia 2017 w Systemy operacyjne przez użytkownika Albin Poziom 1 (120)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Zainstalowana aktualizacja zmieniła ci nazwę użytkownika wszystko jest w folderze ten komputer - użytkownicy - stara nazwa uzytkownika, przenosisz ikony na pulpit z folderu pulpit i to wszystko (musisz niestety pogrzebać w folderach).
odpowiedź 28 grudnia 2017 przez użytkownika seveneleven Poziom 5 (2,840)
...