Internet o żałosnych prędkościach

0 głosów
1 wizyta
Tak w temacie Mam internet od cyfrowego polsatu, dopłacam żeby nie mieć limitu, pasmo 2,4 i 5 GHz. Wczoraj pobiłem wszelkie rekordy, w całej historii 1.5 roku umowy http://imgur.com/gallery/1E4Xz4C Aż się uśmiałem jak to zobaczyłem Sam speed test się ładował 2 minuty, co już było żałosne. I tu samo pytanie tak na prawdę Lecę dzisiaj do salonu CP, wie ktoś może czym ich przycisnąć? Bo takie plucie że internet wolny To jak pic na wodę będzie znając życie
9 października 2018 w Internet przez użytkownika NikoO Poziom 2 (420)
   

2 odpowiedzi

0 głosów
Witam Cie serdecznie

Zgłośreklamacje BRAK internetu / słaby zasieg

 

Jakim sprzetem dysponujesz Na czym testujesz

Laptop czy stacjonarka ??

Czy masz do tego antene zewnetrzna

U mnie LTE plus na 300MBs Śmiga i tyle też speed test pokasuje i wcale nie jakieś wielkie miasto ale w woj. dolnośląskim małe miasteczko
odpowiedź 10 października 2018 przez użytkownika -ZIBI- Poziom 8 (46,880)
Ten test na stacjonarce, ale tak samo marnie leci na telefonach
Antenę zewnętrzną mam, ale jak widać nie wiele daje

Byłem tam, to powiedzieli
"Niech se pan dzwoni na infolinię, bo ja tu to nic nie mogę"
0 głosów
Po pierwsze, jak dzwonisz na serwis, to kaza ci odpiac wszystko od modem-routera (zakladam, ze taki wlasnie sprzet masz = bo nie napisales), wylaczyc WiFi i podpiac komputer pod jeden z jego portow LAN. Wowczas mozesz obiektywnie testowac predkosc "internetu", a w zasadzie polaczenia miedzy swoim routerem, a wybranym serwerem w infrastrukturze.

W salonie siedza sami goscie od sprzedazy, lataniem tam nic nie zalatwisz. Jesli juz - prosisz o telefon na serwis i tak ci mowia, co  zrobic, w ostatecznosci sami sprawdza ze swojej strony wszystko, a jak stan sie bedzie utrzymywal dluzej - przysla technika na sprawdzenie linii.

Jak zrobisz pierwszy test, dopiero wtedy bedzie mozna sie zastanawiac, co dalej - czyli gdzie gubi sie sygnal. Mowienie o tym teraz to nawet mniej, niz wrozenie z fusow - to wrozenie z niczego.
odpowiedź 10 października 2018 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (474,080)
no ale ping masz bardzo dobry takze teges
...