Monitor wyłącza się podczas gry

0 głosów
1 wizyta

Witam mam problem jestem mało doświadczonym człowiekiem od komputerów. Wszystko działało normalnie do póki nie zainstalowałem wiedźmina. Po ok 5 min wyłącza się monitor i jest brak sygnału lecz grę nadal słychać. Zacząłem grać w inne gry lecz problem występował podobnie. Dla przykładu grałem w Fortnite Cywilizacje 6 czy Life is strange przed problemem. Odinstalowałem wiedźmina lecz problem dalej występował nawet w takich grach jak Hearthstone czy Lol. Oczekuje że mi pomożecie np jakie testy komputera zrobić i w czym szukać wady i jak. Komputer mam 6 lat i ostatnio go czyściłem powierzchownie. 

 

 

Inetc i5-4570 CPU @2.90GHz

8,00 GB RAM

64-bitowy system operacyjny ....

 

 

Bardzo podobny problem.  http://forum.benchmark.pl/topic/236566-komputer-wy%C5%82%C4%85cza-si%C4%99-podczas-grania/page-3  Z tego co czytam raczej jest wada zasilacza. 

 

 

9 października 2018 w PC przez użytkownika Kixss Poziom 1 (130)
   

2 odpowiedzi

+1 głos
Witam Cię serdecznie

NOO to Procek i ram mamy a reszta sprzetu?

Płyta główma

zasilacz

obudowa ??

karta graficzna

jakie chłodzenie na procku

Monitor jak spięty z kompem ??

Mi to wygląda na przegrzanie grafiki Tudziesz słaby zasilacz i niedomaganie podzespołów

Kiedy komp był czyszczony z kurzu i czy była zmieniana paska termo na procku ??
odpowiedź 10 października 2018 przez użytkownika -ZIBI- Poziom 8 (46,890)
0 głosów

NIE ZAKŁADAJ NOWEGO WĄTKU, ODPOWIADAJ TUTAJ.

 

Potrzebujesz jeszcze jakiś informacji temperatury są podczas odpalenia gry. Monitor jak spięty nie rozumiem? Powierzchowine czyściłem 6 miesiący temu. ,,Pasta termo,, sprawdzałem na yt i nigdy tego nie robiłem jak mówiłem komputer mam go 6 lat i nic nie zmieniałem.

 
odpowiedź 14 października 2018 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (474,880)
Nie napisales wlasciwie nic, podales tylko temperatury CPU w spoczynku (?). Zamiast walic shotami, po prostu napisz, o co ludzie prosza, element po elemencie. Do zasilacza potrzeba otworzyc obudowe i zerknac na naklejke. "Spiety" - znaczy podlaczony: jakim kablem, sprawdz, czy nie luzny.
...