Imprezy firmowe w firmie

0 głosów
1 wizyta
Jakie macie zdanie na temat imprez firmowych organizowanych w firmach?

czy są one organizowane u Was? Czy lubicie na nie chodzić?
26 września 2019 w Inne przez użytkownika fenrek Poziom 5 (2,540)
   

2 odpowiedzi

0 głosów

Moim zdaniem warto bo mozna lepiej poznać ludzi, z ktorymi sie pracuje. A im lepiej kogoś znasz i im bardziej kogos szanujesz to praca jest łatwiejsza. W czasie imprez integracyjnych możemy po prostu wspólnie zjeść posiłek i wypić lampkę wina lub zorganizować mnóstwo zabaw, konkursów, czy innych atrakcji. . W firmie nie ma często mozliwosci aby do siebie w taki sposób zagadać oraz impreza integracyjna to umozliwia.

Jeśli jednak nie masz doświadczenia w planowaniu takich spotkań to dobrze będzie jeśli skorzystasz z pomocy firmy, która Ci taką imprezę zaprojektuje. http://www.chillievent.pl/oferta/konferencje Jak tutaj

odpowiedź 27 września 2019 przez użytkownika Laster Poziom 5 (3,060)
edycja 3 października 2019 przez użytkownika Laster
0 głosów
W firmie średnio: idziesz tam pracować. Co innego po pracy umówić sie na kręgle i piwo. My z kolegami z pracy tak robimy. Po prostu umawiamy się do lokalnej kręgielni, gdzie można zamówić stolik, nie ma zgiełku. Kręgle to fajna rozrywka, do tego wypijesz piwo, pogadasz, zjesz pizzę. Takie coś integruje dużo lepiej niż jakieś wymyślone przez kogoś niby fajne, a tak naprawdę krępujące zabawy.
odpowiedź 29 września 2019 przez użytkownika phillosoff Poziom 10 (180,140)
...