Fotel gamingowy

0 głosów
1 wizyta
Witam,
Na początku powiem, że oglądałem i czytałem mnóstwo opinii o różnych fotelach gamingowych i dalej nie wiem nic. Ten fotel jest dobry ale nie polecam bo to i tamto, drugi fotel jest lepszy od pierwszego ale to jest złe i tamto też, więc też nie polecam itd itp. (tak to wszędzie wygląda).
 
Miałem okazję siedzieć na fotelu ze skóry ekologicznej i nie jestem zbytnio zadowolony, dupsko się poci jak cholera a to jest po prostu dyskomfort gdy potem wstaję i wyglądam jakbym popuścił w gacie ;p Dlatego też szukam jakiegoś dobrego, wygodnego fotela gamingowego w którym siedzisko jest zrobione z tkaniny (materiału?), po prostu takiego który przepuszcza powietrze. No chyba, że wy macie jakiś sposób jak sobie poradzić z problemem skóry ekologicznej no to wtedy spoko...
 
Prosiłbym Was 
2 sierpnia w Gry przez użytkownika Laster Poziom 5 (3,060)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Dla mnie wygodniejszy jest materiał niż skóra. Już miałem raz fotel ze skóry i niestety ale po kilku latach nie wyglądał zbyt dobrze, skórzane fotele się wycierają.  Te materiałowe są moim zdaniem znacznie bardziej wytrzymałe. No ale Twój wybór. Trudno jest Ci doradzić, jaki fotel wybrac bo nie napisałeś tutaj ile kasy chcesz na niego przeznaczyć, polecam jednak zajrzeć sobie do sklepu Witek, ostatnio widziałem tam sporo mebli tego typu w dobrej cenie.

Zwróć uwagę na

wysokość oraz kształt oparcia

ergonomię

oraz podłokietniki - nie warto z nich rezygnować
odpowiedź 3 sierpnia przez użytkownika fenrek Poziom 5 (2,540)
...