Telefon do 1000zł

0 głosów
wizyt: 137
Potrzebował bym telefonu z Androidem do 1000zł. Najlepiej nowy, ale nie jest to konieczne ;) Tylko bez propozycji Huawei - brak żyroskopów. Spodobały mi się Xiaomi, np. Redmi. Z góry dziękuję :) Zależy mi też na możliwie dobrym aparacie.
16 stycznia 2017 w Telefony i smartfony przez użytkownika ShineHunter Poziom 1 (140)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Polecam Le 2 pro x20 force gold z tej oferty:

https://pl.aliexpress.com/item/Original-Letv-Le-2-Pro-X20-FDD-LTE-Cell-Phone-MTk-Helio-X20-Deca-Core-5/32656924115.html?spm=2114.13010608.0.0.LTq9RU

Owszem chińczyk i trzeba poczekać na przesyłkę (lepiej brać przez aliexpress standard shiping, uwierz na słowo). Ja zamówiłem od tego właśnie sprzedawcy i wszystko bez najmniejszych problemów, a sam telefon genialny, drugiego takiego za tą cenę bym w Polsce chyba nie dostał.
odpowiedź 18 stycznia 2017 przez użytkownika dragoniczny Poziom 4 (1,890)
Dzięki, poczytam o tym telefonie ;) Ale czym ta "genialność" się przejawia??

Edit.
Już widzę - to naprawdę chodzi jak błyskawica (z taką pamięcią i procesorem...) i ma taki zajebisty aparat?? ;) :D
Edit.
Widzę, że nie posiada on polskiej wersji (widzę tylko parę języków tam, aczkolwiek i tak można sobie pobrać jakiś, tak jak mam np. w tablecie - ustawiam sb co chcę - ??)
Aparat owszem dobry i szczegółowy, ale trzeba nie poruszyć ręką, bo niestety nie ma stabilizacji obrazu, a szkoda.
Wersja polska jest w rom'ie wgranym przez tego sprzedawcę z linku. Tyle, że taki international rom nie ma aktualizacji ota. Ja napisałem do sprzedawcy co zrobić z tym fantem, a on podesłał mi link do wgrania nowego rom'a (który tak na prawdę był nieco starszą wersją) oraz narzędzia i instrukcję flashowania całego romu. W ten sposób mam kopię bezpieczeństwa. A na necie znalazłem oficjalny rom producenta z ota, tyle że z angielskim i chińskim językiem na pokładzie. Ale język angielski mi nie straszny, a ota się przyda.
...