Problem z uruchomieniem systemu

+1 głos
1 wizyta

Witam serdecznie mam problem  z uruchomieniem systemu  laptop sie nie chce uruchomić  do systemu ładuje sie windows xp nagle wyskakuje  niebieski komunikat  po czym laptop sie  resetuje   i następuje  cały czas to samo nic nie mogę zrobić mogę  go tylko uruchomić   w trybie awaryjnym    proszę  o pomoc  nie mam pojęcia jak to naprawić  i co zrobić żeby było dobrze    dodaje obrazem z problemem  jaki jest w tym laptopie  z góry  dziękuje za pomoc   i czekam na odpowiedzi co dalej robić  . smiley plik jest na tej stronie   https://zachowajto.pl/!emzpHssGlnNr/imgp0117-jpg

29 października 2017 w Laptopy przez użytkownika adamek3322 Poziom 1 (130)
   

1 odpowiedź

0 głosów
Zdjecie rozmyte.

Sciagnij jakiegos linucha, ktory ma MemTesta, wypal plytke (na innym kompie) i zabootuj laptopa z tej wlasnie plyty, uruchamiajac MemTesta. O ile dobrze widze NA ROZMYTYM ZDJECIU KONCOWKE 76, to propblem moze dotyczyc walnietej pamieci.

Jesli zas na OWYM ROZMYTYM ZDJECIU widnieje koncowka 7B, to w laptopie w BIOSie przelacz tryb pracy kontrolera SATA z IDE na AHCI albo na odwrot (znaczy sie - masz wlaczyc ten drugi tryb, niz jest ustawiony).

W sumie powinienem chyba pstryknac fotke mojej odpowiedzi, rozmyc ja odpowiednio i dac jako odpowiedz zamiast tekstu.... myslisz, ze to byloby fajnie z mojej strony ?
odpowiedź 29 października 2017 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (475,040)
edycja 29 października 2017 przez użytkownika jeomax.co.uk
...