Czy można grać na laptopie podłączonym do telewizora?

+1 głos
1 wizyta
Witam czy jest możliwe granie na TV z podłączonym latopem ? Laptop posiada następującą konfigurację 16 GB RAM, Karta grafiki Geforce 1050Ti , nie chodzi mi o granie w najnowsze tytuły ale o kiluletnie produkcje. Jak mocno taka gra obciążyła by laptopa ?
12 grudnia 2017 w Laptopy przez użytkownika spikee Poziom 3 (740)
   

1 odpowiedź

+1 głos
A dlaczego mialoby byc niemozliwe takie granie niby ? Podlaczasz kabel, wylaczasz ekran glowny (czy klo0nujesz) i grasz.

Ile obciazy ? Oczywiscie, ze na maksa - tak, jak kazda gra. Obciazenie mozesz sobie redukowac poprzez zmiane detali/ustawien w grze i sterowniku.
odpowiedź 13 grudnia 2017 przez użytkownika jeomax.co.uk Poziom 11 (475,040)
Wiem o obciążeniu wywoływanym grą , chodzi mi o dodatkowe obciążenie wywołane przez telewizor. Telewizor obsługuje 4K , ja zaś wymuszam żeby laptop wyświetlał na TV obraz w Full HD. Nie chce zepsuć laptopa głupim działaniem , bo wiem że laptop to nie konsola, a że zwyczajnie sie nie znam ... dlatego pytam tu.
Nie ma dodatkowego obciazenia "obslugi 4K" w momencie, w ktorym sobie ustawiasz rozdzielczosc FullHD dla obrazu w laptopie.
To, czego sie boisz - nie idzie w strone obciazenia sprzetu (ktore bedzie na wysokim poziomie, jak to w grach - oczywiscie nie najwyzszym, jak to jest w benchmarkach typu "Burn test"), tylko spadku FPSow.
...