Jaki garnitur kupić

+1 głos
1 wizyta
poszukuję garnituru (może być sama marynarka + spodnie, bo w kamizelce nie chodzę) w cenie do 800 zł.
Okazja: obrona mgr oraz wszelkie inne, gdzie wypada go założyć, więc myślę, że takim uniwersalnym kolorem będzie ciemny granat.
Materiał: najlepiej wełna wysokoskrętna, szukam bowiem kompromisu między tym, żeby się w nim nie pocić, jak jedno ze zwierząt hodowlanych, a tym, żeby się straszliwie nie miął.
Rozmiar: regular fit, bo nie jestem z tych slimów i przykładowo - obserwując garnitury na stronie Vistuli, ciężko znaleźć taki właśnie regular fit, a jeśli już jest, to niestety wybór jest nikły. Słyszałem nieodosobnione komentarze, że w przypadku tej firmy sporo kasy płaci się za samą markę.
Czy macie jakieś sprawdzone sklepy, widzieliście jakiś fajny w tej cenie i moglibyście polecić, ew. podzielić się opiniami jaka mieszanka tkaninowa będzie w porządku? Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuję.
 
20 lutego 2020 w Inne przez użytkownika fenrek Poziom 6 (5,580)
   

1 odpowiedź

+1 głos
Kiedyś pytałem sie tutaj o polecenie jakiegoś dobrego garnituru bo szukałem dla siebie na wyjście  ( ostatnio garnitur miałem ze studniowki i w takim na pewno nie chciałem wychodzić....). 
Za 1000 zł znalazłem bardzo fajny, prosty granatowy i gładki garnitur.  Nie kupowałem najtańszego bo zależało mi na jakości....
 
Garnitur zamawialem w Dastan.
W sklepie jest szeroki wybór. 
odpowiedź 20 lutego 2020 przez użytkownika Laster Poziom 6 (6,520)
edycja 3 marca 2020 przez użytkownika Laster
...