LG G2 czy Galaxy S4?

0 głosów
wizyt: 809
Jak w temacie, zamierzam sobie kupić nowy smartfonik. Po długich dywagacjach doszedłem do wspomnianych dwóch i zastanawiam się który wybrać.

Czy może ktoś mi sensownie odpowiedzieć na takie pytanie? Liczę na jakieś konkretne argumenty za i przeciw itd.
5 marca 2014 w Telefony i smartfony przez użytkownika marcin-mw Poziom 4 (1,440)
   

2 odpowiedzi

0 głosów

Chyba największą różnicą jest brak slotu microSD w G2. Mnie ten fakt nie przeszkadzał i wziąłem G2, ale S4 nawet nie brałem pod uwagę laugh

odpowiedź 6 marca 2014 przez użytkownika marek Poziom 2 (270)
0 głosów
Sprawa wygląda tak w lg masz badziewną obudowe brak slotu na kartę pamięci. Dobry IPS-owy wyświetlacz bez niebieskich przebarwień i potężną baterie, która po jednym filmie na YT na pewno nie padnie. Jakoś mi SOFT specjalnie nie przeszkadza na nim. Czekam na update do 4.4 może w końcu się pojawi. Sposób wł/wył ekranu da się zaakceptować choć czasem nie działa za 1 razem. Potrafi w kieszeni włączyć się aparat ale wystarczy jakiś tam gest wyłączyć i jest ok. Zagłębiając się dalej jakiś skośno oki idiota zaprojektował w tym telefonie 1 głośnik i dochodzi do sytuacji zakrycia go ręką w położeniu "landscape". Co do szybkości nie wiem co to znaczy bo nie spotkałem się z zawieszeniem czego kolwiek. Flash w oryginalnej przeglądarce brak. Musisz samemu ściągnąć i zainstalować. Strony jak allegro w pełnej wersji nie stanowią problemu. Czasem ma problemy z połączeniem danych EDGE niestety w miejscu zamieszkania zasięgu 3G brak. Kończy się to restartem telefonu jak by co nie włącza się jak black berry :D . Co ciekawe na opakowaniu tego piszą "made in korea".

S4 jest już przestarzały do tego drogi no ale będziesz miał  Samsunga Galaxy S. Jest wymienna bateria. Dobry soft. Stary procesor jeśli nie bierzesz pod uwagę oczywiście wersji ADVANCE, która ma taki sam chip co G2. Wersja ze snapem 600 nie nadaje się do słuchania muzyki. Troszeczkę mniejszy wyświetlacz. Zwróć uwagę, że telefony 5"+ potrafią być uciążliwe w noszeniu w kieszeni.

S5 będzie przed wakacjami ze snapem 805, prawdopodobnie będzie to S4 z większą baterią i wyświetlaczem 5,2 ale ceny S4 znacznie spadną. Jak nie chcesz nie wiadomo czego to nawet S3 znajdziesz bardzo tanio, a w tej cenie za rok dwa kupisz coś innego. Ja kupiłem G2 nie miałem właściwie dużych wymagań oprócz baterii. Po Nokii E71 trochę dziwnie się to ładuje co 2 dni.

 

Co do sprawy pamięci pamiętaj, że do każdego dobrego telefonu możesz podłączyć pamięć masową. Dysk właściwie też ale przez aktywny hub żeby zapewnić zasilanie.
odpowiedź 6 marca 2014 przez użytkownika helfi Poziom 7 (12,130)
...