Jaki skrypt do sklepu internetowego

+1 głos
1 wizyta
Przymierzam się z założeniem sklepu internetowego. Produktów około 400. Branża prozdrowotna / suplementy diety. Początkowo nie widziałem innej opcji niż opensource, wybór padł na Prestę, ale ostatnio zmieniłem zdanie i chcę skorzystać z gotowego, płatnego skryptu, aby zobaczyć z czym to się je i skupić na marketingu. Co wybralibyście na moim miejscu?
14 listopada 2019 w Oprogramowanie przez użytkownika fenrek Poziom 6 (5,580)
   

2 odpowiedzi

+1 głos

Sensowną opcją wydaje się Shoper.  Sklep raczej nie będzie duży, tak wiec postawienie go na Shoperze bedzie najwygodniejsze i w sumie najtansze bo nie będziesz musiał inwestować w zewnętrzne wsparcie programistyczne oraz w usługi grafika. Skrypt daje możliwość przetestowania sobie go przez 14 dni za darmo.

Funkcjonalnosci jakie oferuje to

integracja księgowości ze sklepem

współpraca  z porównywarkami cenowymi jak ceneo

internetowe płatności dotpay i przelewy

odpowiedź 14 listopada 2019 przez użytkownika Berlinek Poziom 5 (2,570)
edycja 15 listopada 2019 przez użytkownika Berlinek
+1 głos

Presta albo Magento. Wiele osób stawia również strony sklepów na Drupalu, który również jest dobrą opcja bo jest rozwijany przez wielu programistów na świecie.

Jeśli jednak nie masz doświadczenia w stawianiu sklepów internetowych, polecam oddanie to w ręce firmy, która to ogarnie. Samodzielnie postawienie sklepu nie jest takie proste, strona musi w koncu szybko chodzić (jeśli strona jest wolna oraz nie działa dobrze na urządzeniach mobilnych, zrazi do siebie wielu potencjalnych klientów). Mogę polecić skontaktowanie się z nimi:

https://prograffing.pl/

Firma ma duże doświadczenie w tworzeniu sklepów i potem w reklamie. 

odpowiedź 29 maja 2020 przez użytkownika Laster Poziom 6 (6,520)
...