Otwarcie własnego sklepu online

0 głosów
1 wizyta
Witajcie Panowie ...do rzeczy .
Chcemy z parterką otworzyć sklep/sklepy internetowy/e , potrzebuje osoby ,która pomoże w tym wszystkim, żeby nie tracić czasu na szukanie , porównywanie etc.
Wiemy jaka branża , mniej więcej jakie produkty.
Byłoby
świetnie
 
, gdyby owa osoba znała się na sprowadzaniu towarów ,nakierowaniu nas gdzie i jak ich szukać itd , nie będę się rozpisywał , wiadomo o co chodzi .
Ciężko jest mi znaleźć dobry kurs - kupiłem 2 i tylko stek bzdur usłyszałem , które prowadzą do kolejnych płatnych ,,kursów,, -dramat.
Dajcie proszę znać - na pewno się dogadamy:) pozdrawiamy

 

20 listopada 2020 w Oprogramowanie przez użytkownika fenrek Poziom 6 (5,980)
   

1 odpowiedź

0 głosów

Sourcing produktów, zaprojektowanie i postawienie sklepu, spiecie logistyki i magazynowania, marketing to wszystko różne specjalizacje, albo zatrudnicie dobrego e-comm managera, który Wam to zepnie razem i będzie mieć sensowny success fee albo będziecie się wozić z dostawcą usług, któremu będzie zależeć by to jak najdłużej trwało i brać prowizję z wszystkiego. Osobiście polecam oddzielić kwestie sklepu/sprzedaży od kwestii pozysku produktów - poza właścicielami sklepów raczej nikt nie łączy tych kompetencji.

Polecam kontakt z Omnicommerce - firma doradzi jakie oprogramowanie wybrać do sprzedaży internetowej. https://omnicommerce.pl/

odpowiedź 20 listopada 2020 przez użytkownika Berlinek Poziom 5 (3,750)
edycja 1 grudnia 2020 przez użytkownika Berlinek
...